Hızlı yardım için :

+90 (312) 210 16 60 info@smartcity.com.tr
smart city

2020 Akıllı Şehir Akıllı CRM Takip Sistemi

Satış, pazarlama, ön muhasebe ve müşteri takibi faaliyetlerinizi tek bir uygulama üzerinden yönetin.Sektörünüz ne olursa olsun, online crm programı ile tüm iş süreçlerinizi hızlı ve etkin yönetin.

Logo

Satış, pazarlama, ön muhasebe ve müşteri takibi faaliyetlerinizi tek bir uygulama üzerinden yönetin.
Sektörünüz ne olursa olsun, online crm programı ile tüm iş süreçlerinizi hızlı ve etkin yönetin.
Müşteri Yönetimi
Müşteri tekliflerinizi, müşterilerinizden gelen siparişleri, cari bilgilerinizi ve ilgili fırsatları firma bilgileri üzerinden 360 derece takip edebilirsiniz. Müşterilerinizle ilgili olan tüm satış aktivitelerinizi Firmalar ve Kişiler üzerinden yönetebilirsiniz.
Ön Muhasebe Yönetimi
Kasa modülü ile kasanızın güncel bakiyesini görebilir, cari hareketlerden yapılan tahsilatları ve ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.
Banka modülü ile dilediğiniz kadar banka hesabını CRM hesabınıza tanımlayabilir, cari hareketlerden yapılan tahsilatları ve ödemeleri tanımladığınız hesaplarda anlık olarak görebilirsiniz.
Tedarikçi Yönetimi
Tedarikçiler ekranı üzerinden, ürün veya hizmet aldığınız tedarikçileri tanımlayabilir, tedarikçi siparişleriniz ve ödemelerinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz an, tek tıklamayla tüm tedarikçi geçmişinize ulaşabilir, görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Ürün ve Stok Takibi
Ürünlerinizi kolayca tanımlayabilir, ürünlerin stok hareketlerini takip edebilir ve tekliflerinizin karlılığını görebilirsiniz. Satış yaparken ürünlerinizin stok durumunu kolayca kontrol edebilir, bu sayede stoğu azalan ürünleri anında tedarik edebilirsiniz.

Teklif Yönetimi
Müşterileriniz için tek tıkla profesyonel teklifler hazırlayabilir ve tekliflerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Satışa dönüşen tekliflerinizi, siparişe dönüştürebilirsiniz. Tekliflerinizin karlılığını ve maliyetini kolayca takip edebilirsiniz.

Pazarlama Araçları
Gelişmiş e-posta hazırlama ekranını kullanarak, görsel olarak zengin kampanya içerikleri hazırlayabilir, müşterilerinizin ad, soyad gibi bilgilerini dinamik olarak kampanya içeriğine ekleyebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Özellikleri
Dijital santralinizi Ofisim CRM’e bağlayabilir, bu sayede gelen ve giden aramaları CRM sisteminiz üzerinden takip edebilir, konuşmaları kayıt altına alabilir ve gelen aramalar ile kişi kartını eşleştirebilirsiniz.

Anımsatıcı
Anımsatıcı ile tüm kritik aktivitelerinizi takip edebilir, yeni müşteri adaylarından veya tekliflerden anında haberdar olabilirsiniz. Tüm iş akışı ve hatırlatma süreçlerinizi anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?